Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

Öppettider

Nättraby

Idrottsvägen 4
Tel: 0455-30 89 40
Fax: 0455-499 78

Mån-Fre: 9.00-18.00
Lör: 10.00-14.00

Sölvesborg

Industrivägen 3
Tel: 0456-234 90
Fax: 0456-410 92

Mån-Fre: 9.00-18.00
Lör: 9.00-13.00



Under v.25-32 har vi stängt på lördagar.
Övriga tider har vi öppet som vanligt!

Kontakt

Anders Lindkvist

Niclas Sjöström

Margreth Åberg

Henny Åkesson

Magnus Jönsson

Patrik Sand

Jim Persson

Josef Deszi

Christian Nydahl

Marie Klintö

Tonie Assarsson

Jeanette Jacobsen

Clarens Claesson

Gisela Åberg

VD

Ekonomiansvarig

Butiksansvarig

Ekonomi

Kalkylansvarig/Försäljning Nättraby

Entreprenad Nättraby

Entreprenad privat Nättraby

Entreprenad Sölvesborg

Lager Nättraby

Försäljning Sölvesborg

Försäljning/Lager Sölvesborg

Försäljning Nättraby

Försäljning Nättraby

Webmaster

0766-43 22 30

0766-43 22 70

0766-43 22 01

0766-43 22 36

0766-43 22 34

0766-43 22 31

0766-43 22 40

0766-43 22 08

0766-43 22 35

0766-43 22 04

0766-43 22 10

0766-43 22 05

0766-43 22 42

0766-43 22 02

anders@kakelservice.se

niclas.sjostrom@kakelservice.se

margreth.aberg@kakelservice.se

henny@kakelservice.se

magnus@kakelservice.se

patrik.sand@kakelservice.se

jim.persson@kakelservice.se

josef.dezsi@kakelservice.se

christian@kakelservice.se

marie.klinto@kakelservice.se

tonie.assarsson@kakelservice.se

jeanette.jacobsen@kakelservice.se

clarens.claesson@kakelservice.se