Medarbetare2018-10-22T10:59:34+00:00

Våra Medarbetare

Namn Befattning Telefon E-post
Anders Lindkvist VD 0766-43 22 30 anders@kakelservice.se
Niclas Sjöström Ekonomiansvarig 0766-43 22 70 niclas.sjostrom@kakelservice.se
Margreth Åberg Butiksansvarig 0766-43 22 01 margreth.aberg@kakelservice.se
Henny Åkesson Ekonomi 0766-43 22 36 henny@kakelservice.se
Magnus Jönsson Kalkylansvarig/Försäljning Nättraby 0766-43 22 34 magnus@kakelservice.se
Patrik Sand Entreprenad Nättraby 0766-43 22 31 patrik.sand@kakelservice.se
Jim Persson Entreprenad privat Nättraby 0766-43 22 40 jim.persson@kakelservice.se
Josef Deszi Entreprenad Sölvesborg 0766-43 22 08 josef.dezsi@kakelservice.se
Christian Nydahl Lager Nättraby 0766-43 22 35 christian@kakelservice.se
Marie Klintö Försäljning Sölvesborg 0766-43 22 04 marie.klinto@kakelservice.se
Tonie Assarsson Försäljning/Lager Sölvesborg 0766-43 22 10 tonie.assarsson@kakelservice.se
Jeanette Jacobsen Försäljning Nättraby 0766-43 22 05 jeanette.jacobsen@kakelservice.se
Clarens Claesson Försäljning Nättraby 0766-43 22 42 clarens.claesson@kakelservice.se
Kontakta Nu

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng